Ідея проекту

Чи багато ви знайдете місць у Львові, де поєднання мальовничої природи, чудової екології та комфортні умови проживання були розташовані лише у кількох хвилинах від основних магістралей та ділового ритму сучасного міста? Котеджне містечко «Орлине» - це свій власний комфортний будинок у затишному та зеленому куточку улюбленого Львова! Комплекс розташовано у розвинутому районі міста із багатою інфраструктурою (магазини, садочки, лікарні, школи, зупинки громадського транспорту, розваги).

«Орлине» - це вибір сучасної та ділової сімейної людини! Саме тут, Ви зможете реалізувати найзаповітнішу мрію про власний затишний дім.

«Орлине» складається з двох типів будинків, розрахованих на різний склад сім’ї. На Ваш вибір зручні сучасні будинки площею 126,2 м. кв., або будинки площею 177,9 м. кв., що додатково мають власний гараж та більшу площу підсобних приміщень. Звичайно, в кожного будинку власна приватна територія, чудові тераси, огородження території.

В котеджному містечку “Орлине” використане розуміння потреб сучасної людини що проживає у Львові. Це бажання бути максимально наближеним до ритму життя міста та одночасно мати свій осередок спокою, дозвілля та комфортного проживання в зеленому природному середовищі.

Ми подбали про максимально ефективне використання кожної земельної ділянки для Ваших потреб, створили просторе функціональне помешкання з високим рівнем комфорту, де буде затишно Вам, Вашим батькам, Вашим дітям та друзям.